60
fanoušků

Diviš: Jablonec má kvalitní mančaft, bod bereme

01.11.2015, neděle, 21:12

Proti Jablonci zařídil to nejpodstatnější. Jeho povedené trefa zhruba pětadvacet minut před koncem vynesla Slovácku tvrdě vybojovaný bod. V druhé polovině podzimu mu to střílí.

Ofenzivní záložník Slovácka zařídil proti silným Severočechům remízu. Na podzim se trefil už počtvrté

Jaroslav Diviš se proti Severočechům trefil počtvrté v posledních pěti zápasech. Nějaké prohlášení o gólových metách, ale od břeclavského rodáka nečekejte.

„Nebudu to raději říkat, jsem rád za každou branku, zatím to vychází. Žádné cíle si nedávám," tvrdí.

Je to pro vás bod hodně nebo málo?
Na to, jak to vypadlo, tak si myslím, že remíza je dobrá. Sice jsme měli ještě další šance, ale Jablonec také. Prvních deset minut jsme byli lepším týmem, vytvořili jsme si nějaké pološance, ale potom nás Hečis (brankář Milan Heča) zachránil. Bohužel, po brejku jsme inkasovali první branku.

• Artigas - 01.11.2015, neděle, 22:48