28.02.2024
15.02.2024

V krásném galapředstavení Drsek předčil Švancaru: Jablonec - Slovácko 3:2

04.08.2009, úterý, 00:26

Fotbalisté Jablonce zvítězili v pondělní dohrávce 2. kola Gambrinus ligy na domácím hřišti nad Slováckem 3:2. Rozhodující moment utkání přišel čtvrt hodiny před koncem zápasu, za stavu 2:2 si na rohový kop Haurdiče naskočil obránce Pavel Drsek a hlavou umístil míč k tyči.

Hned v první minutě se diváci v Chance aréně dočkali na trávníku ošemetné situace, jablonecký Loučka po souboji v pokutovém území zasáhl míč rukou.

Rozhodčí Paták jeho hraní jako nedovolené neposoudil, což se však vůbec nelíbilo hostujícímu útočníkovi Švancarovi, který u hlavního arbitra vehementně protestoval. Namísto změny verdiktu si však vysloužil pouze žlutou kartu.

Hosté byli zpočátku aktivnějším týmem. V 8. minutě neuhlídal Drsek Chmelíčka, jenž následně adresoval do pokutového území přesný pas. Fujerik ovšem zamířil pouze nad Špitovu branku. V 11. minutě se už ale hosté radovali. Po nádherné akci zasprintoval s míčem přes půl hřiště Švancara, vyměnil si míč s Chmelíčkem, lobem si obhodil Špita a do prázdné brány skóroval.

O chvíli později mohlo být srovnáno, Jablonečtí vyzráli na ofsajdovou past, Haurdič ovšem tváří v tvář Filipkovi neuspěl. V 15. minutě se ale Jablonečtí už branky dočkali. V pokutovém území posoudil hlavní sudí zákrok Valenty na Drska jako nedovolený a Pavlík z pokutového kopu srovnal stav.

Server vfotbal.cz je partnerem webu.
  • Titin - 04.08.2009, úterý, 16:46
    (0)

Krásný fotbal se šťastným koncem pro Jablonec. Toto je nám houby platné, když nemáme body a rozhodčí nás v každém zápase zařeže. Švancimu dal hned žlutou, aby měl od něho klid. Při penaltě ke kontaktu došlo, ale nic zas tak hrozného to nebylo a když teda takovou pískl, tak v závěru při stažení Peroutky se není o čem bavit.

• Pett - 04.08.2009, úterý, 16:27
    (0)

Už jsem psal o Drskovi před zápasem,ale myslel jsem,že nám bude dělat problémy v obraně a neé v utoku :-(

• Larry - 04.08.2009, úterý, 08:50
    (0)

V celku solidní hodnocení. Naprosto souhlasím ta záloha žádná sláva.

• rim - 04.08.2009, úterý, 08:22
    (0)

...hráčů...

• rim - 04.08.2009, úterý, 08:20
    (0)

A dovolím si malé hodnocení hrčů-pozic. Útok - dobře se doplňovali, škoda té Švancoviny(ikdyž kdo normální by tam čekal hráče na brankové lajně). Ondřejka-dobře. Záloha-Cleber-měl lepší zápasy-moc ho nešlo vidět. Fujerýk-dobrý, Racko to jen dohrál, Valenta-dobrý-jen nechápu proč nedohraje do konce, vždyť rozdá víc balónů , jak Abrc. Abrhám-nevím-smíšené pocity-určitě bych střídal jeho. Perůtka-měl tam byt asi dřív a místo Abrháma. Randa-dobře. Formánek, Šimáček - posuzuji dohromady-Formánek nemůže chytit formicu a dle mého názoru si se Šimáčkem moc nerozumí. Šimáček-není to ono-je všude a nikde. Urbánek-daleko lepší výkon než s Plzní. Když to tak pujde dál, tak to bude dobrý. Pusťte se klidně do mě, je to můj názor.