SK Slavia Praha – 1. FC Slovácko 3 : 1 ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Šecová – Mifková, Turková, DS Henn
Branky : 8. Voňková, 36. ,42. Holečková – 80. Dudová
Slavia: Zbořilová - Přibyslavská, Pincová, Králová, Benýrová - Šeranová (77. Kulichová), Pěničková, Tesková, Holečková (90. Bottová) - Divišová, Voňková
trenér: Martin Šeran
Slovácko: Bednaříková - Cvernová, Marcoňová, Vlasatíková, Hoferková - Polášková, Norton (74. Zderčíková), Danielová, Dudová - Scheppele, Skupinová
trenérka: Jitka Klimková

Slovácko vstoupilo do utkání lépe, vytvořilo si převahu, ale nedokázalo z ní nic vytěžit. Naopak v 8. minutě se z první akce prosadili domácí, když Divišová z levé strany nahrála na malé vápno volné Voňkové, která zakončovala do prázdné brány. V minutě 12. zahrávala Polášková přímý kop, ve vápně odvrátila domácí obrana jen k Marcoňové, která z první nebezpečně vystřelila, rána však skončila těsně nad bránou. Hosté měli v následujících minutách míč více na kopačkách, ale chyběl jim větší důraz a klid v zakončení a tak Slavia tvrdě trestala z rychlých brejků. Dalo by se říct otřepané, že „hosté hráli a domácí dávali góly“, když do poločasu dvakrát dávala prakticky do prázdné branky po rychlých akcích Holečková.
Kabinou Slovácka se o poločasové přestávce prohnala velká bouře, což bylo slyšet hodně daleko. A hosté nastoupily do druhého poločasu jako vyměnění. Zvýšili agresivitu, pohyb i nasazení. V59. se za obranu dostal míč na Skupinovou, která se však nepodařilo přehodit vybíhající Zbořilovou. Druhá půle se odehrávala prakticky na polovině domácích, když je hosté zatlačili do hluboké defensivy a na polovinu Slovácka se dostávala Slavia pouze sporadicky. Prosadit se však dokázala pouze až v 80. Dudová, když doslova dotlačila míč do brány po předchozím přehození Danielové z malého vápna.

trenér Slavie Martin Šeran: "S výsledkem jsem velice spokojen. V první poločase jsme hráli ze zajištěné obrany, kdy jsme podnikali rychlé brejky, které se nám dařilo proměnit. Druhý poločas jsme přenechali iniciativu soupeři, což se mohlo vymstít, ale byli jsme potrestáni jednou brankou. Holkám děkuji za bojovnost a snahu. Slovácko bylo velice silné a ve druhé půli lepší."

trenérka Slovácka Jitka Klimková: "Probudili jsme se až ve druhém poločase. První půli jsme odehráli s malým nasazením, hráli jsme blbě, od obrany po útok, nepamatuji si tak špatný poločas tady na Slavii. O přestávce byla v kabině bouře, chtěli jsme, aby se holky probudily, což se povedlo, protože druhý poločas byl úplně jiný, větší nasazení a bojovnost, prakticky jsme vyhráli poločas 1:0, ale to už bylo pozdě."

1.liga juniorky – 6.kolo
SK Slavia Praha – 1. FC Slovácko 1 : 0 ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Mifková – Turková, Šecová
Branka: 77. Burešová
ČK : 50. Bednaříková
Slavia: Holerová - Kulichová (41. Bastlová), Stanková, Čmakalová, Bělohlávková - Tomášková (60. Marková), Kuklová, Týlová (68. Dvořáková), Kejhová (41. Plzáková) - Burešová, Nováková.
Slovácko: Bednaříková – Šicová, Tomáštíková, Sedláčková, Helekalová – Lečbychová, Cahynová, Vlčková, Jankůjová – Gregorová (70. Vašťáková), Kovářová (54. Barcuchová).

Slovácko bylo po celé utkání lepší postupně si začalo vytvářet šance, ale selhalo v zakončení a mnohdy při Slavii stálo štěstí. Druhý poločas byl ovlivněn vyloučením hostující brankářky za ruku mimo vápno. Do branky musela jít z pole Tomáštíková. Přesto hosté nadále dokázali hrozit i v deseti a často to dost zavánělo brankou. Přesto domácí zvítězili šťastnou brankou tři minuty před koncem, když se míč po rohovém kopu odrazil od těla slávistky Burešové.