18
fanoušků

Kalouda: Zasloužili jsme si vyhrát, měli jsme víc šancí

24.05.2015, neděle, 16:23

Na hřiště přišel 26 minut před koncem a patřil k nejaktivnějším hráčům Slovácka. Luboš Kalouda během patnácti minut čtyřikrát zle provětral gólmana Mladé Boleslavi střelami ze střední vzdálenosti. Některé mu Hruška vykryl, a některé skončily těsně mimo. Jeho reakci po parádní střele dvě minuty před koncem, když mu Hruška skvělou střelu vytěsnil na roh, by novinový papír neunesl. Na pozápasové tiskovce už působil o poznání klidnějším dojmem.

„Bylo to v závěru zápasu, Boleslav už by neměla tolik prostoru v zápase něco změnit. Mohl to být vítězný gól, škoda," smutnil Kalouda a připomněl další svoje příležitosti. „Měl jsem asi tři šance, mohl jsem zachovat chladnější hlavu. My jsme dostali vyrovnávací branku z takové pološance, ještě bylo dost příležitost vstřelit vítězný gól, ty příležitosti tam byly. Myslím si, že jsme si zasloužili víc vyhrát, jako soupeř," říká osmadvacetiletý záložník.

V jarní části sezony už je téměř pravidlem, že muž, který nastřílel v aktuálním ligovém ročníku sedm branek, naskakuje jenom na závěrečnou dvacetiminutovku. Luboš Kalouda není pochopitelně se svým herním vytížením ani trochu spokojený.

„Nechci sedět na střídačce, takže chodím hrávat za béčko, snažím se tam odvádět kvalitní výkony. Je jenom na trenérovi, jak mančaft postaví. Když dostanu příležitost, tak je důležité upozornit na sebe výkony na hřišti," povídá druhý nejlepší střelec Slovácka.
Střelec vyrovnávací branky Boleslavi: „Ani nevím, kudy to tam padlo."

Boleslavi zachránil remízu jednadvacetiletý ligový debutant Stanislav Klobása. První ligový zápas, první vstřelený gól a také první žlutá karta po divoké oslavě premiérové branky. Mladý forvard na zápas v Uherském Hradišti určitě nezapomene do konce života. Na hřiště šel o poločase, když střídal nevýrazného Wágnera.

• JuR!n - 27.05.2015, středa, 18:52
    (0)

to tomrs: Zmiňujeme oba :D Mladý co teď hraje za Chachary možná, ten starší určitě ne :)

• panpetr - 27.05.2015, středa, 10:25
    (0)

A já mám takový dojem,že budeme více našich kluků nacházet v jiných klubech :(

• tomrs - 26.05.2015, úterý, 18:02
    (0)

Pánové, ten Pyclik, kterého zmiňujete, tak si myslím, ze hrál predminulou sezónu za Hulín či Hlučín třetí ligu.

• JuR!n - 26.05.2015, úterý, 16:29
    (0)

to kecipep: "Pyclík už má 27 let a.." Pyclovi skutečně 27 v únoru bylo, ale je to pouze shoda jmen. Takže spíš chyba autora článku a onen zmiňovaný hráč je mladík z akademie Chacharů.

• eLucky - 26.05.2015, úterý, 07:23
    (0)

to kecipep: Taky mně to už před časem zarazilo, tak sem po tom pátral a zdá se, že je to opravdu jenom shoda jmen;) Přece jen tomu Pyclovi, co hrál za nás, už nějaký ten rok bude, takže nadějným mladíkem už asi nebude;)

• kecipep - 25.05.2015, pondělí, 21:05
    (0)

Před chvílí jsem taky pátral, že se o něm v Baníku zmiňují jako o nadějném mladíkovi, takže mi něco nesedělo.. :-) Každopádně tento tedy není vůbec od nás?

• JuR!n - 25.05.2015, pondělí, 21:02
    (0)

to kecipep: Pycla hraje nižší německou soutěž za FVI Brotterode e.V., takže to nemohl být on :D Ale rodina to prej je, akorát tomuto Pyclíkovi, kterého trenér zmiňoval je kolem 21 let. http://www.fcb.cz/img/?file=./uploaded/aktuality_foto/large/fcb53712204c4f77.JPG&w=670&h=470 toto by měl být on

• kecipep - 25.05.2015, pondělí, 18:11
    (0)

Trenér Frňka dal příležitost také útočníku Ondřeji Pyclíkovi. Ten střídal Jakuba Šašinku, přičemž měl prvoligovou premiéru. Pyclík už má 27 let a od 1. dubna je v Baníku poté, co přišel jako amatér z rezervy Slovácka. Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/ohlasy-fotbal-ostrava-jablonec-dmg-/fotbal.aspx?c=A150525_2165071_fotbal_tof

• céčkař - 25.05.2015, pondělí, 16:22
    (0)

nějak mi vynechává klávesnice, tak se omlouvám za chyby

• céčkař - 25.05.2015, pondělí, 16:21
    (0)

riedlss :...bral jsem zápas jako celek, k excesům Rady se mi nechce vyjadřovat, to je zase věc trenéra a vedení, aby si s ním udělali pořádek...ano vypadli jsme na 20 minut z role a nechali se zatlačit, ale to se stává i renomovanějším mužstvům, kvituju, že jse se po obdženém gólu zvedli a až do konce šli za vítěztvím...minimálně 3 tutovky tam v posledních minutách byly...tím nepopírám, že jsme mohli i prohrát, ale celkový dojem z výkonu byl dobrý..kdo si kdy vybral slabší chvilku, ť si zhodnotí trenér

• riedlss - 25.05.2015, pondělí, 14:46
    (0)

KEIKIN: však v pořádku...........

• KEIKIN - 25.05.2015, pondělí, 14:09
    (0)

Riedles: Možná že by Rada dostal červenou, ale naštěstí to za něj Magerovi řekl kotel :-)

• riedlss - 25.05.2015, pondělí, 13:57
    (0)

z toho co čtu, tak podle mého, to co se tu píše tak je vše myšleno jako výkon v prvním poločase, protože ten druhý mi silně připomínal výkony z posledních zápasů.Bylo to 1:1, ale s odřenýma ušima. Dva hráči si koledovali o červenou stejně tak se proti nám mohla kopat penalta. Rada si jeho labilní výlevy prostě nikdy neodpustí a pořád se bude chovat jak žáci v základní třídě. Košůt riskoval, že jsme na to zase mohli doplatit. Díky bohu, že je pomalu konec. Čekat další 4, 5 zápasů, tak na ten stadion už ani nikdo nepřijde. Tuto sezonu to šlo mizerně dolů, bohužel, zamrzí to.

• céčkař - 25.05.2015, pondělí, 12:53
    (0)

• Greif - 25.05.2015, pondělí, 12:43
    (0)

Stare zname s posledniho podcenim s tim lepsim neco uhraju ...

• vajdik - 25.05.2015, pondělí, 12:26
    (0)

Jak pise SOVKOVSKIJ - je smutne ze hraci podaji bojovny vykon jen když uz vazne kritika prerusta určitou mez.. Kde je chyba? Ze hraci jeden zapas bojují a 3x na hristi jak kdyby nebyli...

• Šovkovskij - 25.05.2015, pondělí, 11:22
    (0)

Jak říká céčkař. Myslím, že proti Bolce, která má ve svém středu nadstandardní hráče (na naši ligu), tak jsme podali velmi dobrý výkon. Je škoda, že chlapci takovým způsobem nepřistoupili i k předchozím zápasům.

• Skein - 25.05.2015, pondělí, 11:05
    (0)

hoď odkaz ;)

• céčkař - 25.05.2015, pondělí, 09:59
    (0)

Tak nevyhrálo se, ale pokud by borci bojovali tak jako v tomto zápase, nemuseli bychom tu řešit v diskusích koho prodat a koho případně koupit....navazuju na diskusi, kde jsme se bavili o motivaci,náročnosti a systematické práci s mužstvem..ne že bych se v tom chtěl furt pitvat, zvlášť po sobotním dobrém výkonu, ale narazil jsem na rozhovor s Pavlem Nedvědem, který to říká, jako by to z té naší diskuse opsal....Mimochodem - co se vám vybaví, když se teď vyřkne EURO ´96 a stříbrné tažení národního týmu z Prestonu až do Wembley? Největší úspěch českého fotbalu do této chvíle. A úspěch zasloužený, protože mužstvo bylo poskládané ze zkušených hráčů a nás mladíků majících snahu něco dokázat, prosadit se a ukázat se fotbalové Evropě. Vše pak bylo podloženo tím, že jsme poslouchali trenéra Uhrina, který stanovil taktiku, která byla pro nás dobrá a vyhovovala nám. Však také trenér Uhrin i po letech poznamenává, že tak hladové a úspěchu lačné fotbalisty v žádném mančaftu od té doby neměl... A v tom má stoprocentní pravdu, protože my měli obrovskou motivaci. Ta mně dnes ve fotbale chybí... A pozor, nejen u nás v Čechách, vidím a zažívám to i v Itálii. I tam postrádám u hráčů snahu něco dokázat, dostat se na samý vrchol svých sil, sáhnout si až na strop. .....výmluvné že....celý rozhovor je na netu...